Підтримка

Творімо українське разом!
Приєднуйтеся до клубу націоналістів!

650 000 гривень – саме стільки потрібно зібрати коштів, щоб книга побачила світ (якісний папір, друк, тверда палітурка, дизайн, ілюстрації, макетування, редагування та коректура, складування та транспортування).

Роман-сповідь "Нацик", який буде самоцінним продовженням "Русофоба", вийде друком у вересні 2024 року.

Свідомий націоналіст
1500 грн

Хто має бажання підтримати проєкт на 1500 гривень – на вас чекатиме диплом-подяка з іменним автографом та книжка з факсимільною печаткою, щойно її буде видано. А на спеціальній сторінці подяк буде вказане ваше ім'я.

Ідейний націоналіст
2500 грн

Підтримка сумою у 2500 гривень додасть до книжки з автографом та диплома ще й репродукцію з однією з ілюстрацій книжки авторства Антіна Мухарського формату А4 з його автографом, щоб можна було повісити в рамочці.

Затятий націоналіст
5000 грн

Хто мріє отримати персональне відеопривітання від Антіна Мухарського (для себе чи близьких), а також 5 примірників книги з факсимільною печаткою та диплом-подяку з іменним автографом – може підтримати проєкт сумою у 5 000 грн. (Привітання можна буде отримати раніше, ніж вийде книжка).

Непримиренний націоналіст
10000 грн

Випити кави з Антіном Мухарським та Єлизаветою Бєльською після Перемоги, щоб погомоніти про все на світі? - АБСОЛЮТНО РЕАЛЬНО!!! Підтримайте проєкт сумою у 10 000 грн. Отримайте каву з автором, 10 книжок з факсимільними печатками, диплом-подяку з іменним автографом та море позитиву!

УВЕСЬ ПРОЦЕС (як і завжди), контролює директор нашого авторського видавництва (та дружина Антіна Мухарського) ЄЛИЗАВЕТА БЄЛЬСЬКА, яка з радістю відповість ВАМ на всі запитання.

ВСІМ ЗАЗДАЛЕГІДЬ НЕВИМОВНО ВДЯЧНІ!
З ЛЮБОВ’Ю ТА НАТХНЕННЯМ –  Антін Мухарський та Єлизавета Бєльська.

Підтримати видання книжки можна, заповнивши цю ФОРМУ.