Підтримка

Творімо українське разом!
Приєднуйтеся до клубу націоналістів!

450 000 гривень – саме стільки потрібно зібрати коштів, щоб книга побачила світ (якісний папір, друк, тверда палітурка, дизайн, ілюстрації, макетування, редагування та коректура, складування та транспортування).

Молодий київський фарцівник у 1987-му році потрапляє служити до Групи радянських військ у Німеччині, де стає частиною мережі місцевих валютників та радянських комерсантів. Насильство, секс, ненормативна лексика... Все як ви любите. А головне - неповторний гумор та сарказм лютого русофоба Антіна Мухарського, який соковито змальовує епоху розпаду СРСР — "найбільшої геополітичної катастрофи 20 століття", до якої він був особисто причетний.

Книжка за вашої підтримки побачить світ 1 жовтня 2024 року.

Свідомий націоналіст
1500 грн

Хто має бажання підтримати проєкт на 1500 гривень – на вас чекатиме диплом-подяка з іменним автографом та книжка з факсимільною печаткою, щойно її буде видано. А на спеціальній сторінці подяк буде вказане ваше ім'я.

Ідейний націоналіст
2500 грн

Підтримка сумою у 2500 гривень додасть до книжки з листівкою з та диплома ще й репродукцію малюнка Антіна Мухарського формату А4 з його автографом, щоб можна було повісити в рамочці.

Затятий націоналіст
5000 грн

Хто мріє отримати персональне відеопривітання від Антіна Мухарського (для себе чи близьких), а також 2 примірники книги з факсимільною печаткою та диплом-подяку з іменним автографом – може підтримати проєкт сумою у 5 000 грн. (Привітання можна буде отримати раніше, ніж вийде книжка, написавши нам за тиждень до бажаної дати).

Непримиренний націоналіст
10 000 грн

Хочете мати 10 примірників, і щоб у кожному була листівка з автографом та іменем ваших рідних, друзів чи колег? - Будь ласка!  Підтримайте проєкт на 10 000 грн. - і отримайте найпершим 10 книжок з факсимільними печатками, диплом-подяку з іменним автографом та море позитиву!

Товариський націоналіст
15 000 грн

Хочете поговорити з Антіном Мухарським телефоном чи по відео відео-зв'язку (вотсапом, скайпом чи вайбером) до 30 хвилин про все на світі? І ще отримати 5 примірників "Трофейних сердець", щоб у кожному була листівка з автографом та іменем ваших рідних, друзів чи колег? - Будь ласка! Підтримайте проєкт на 15 000 грн. - і отримайте найпершим їх з факсимільними печатками, диплом-подяку з іменним автографом та море позитиву!

Голодний націоналіст
25 000 грн

Повечеряти з Антіном Мухарським та Єлизаветою Бєльською після Перемоги, щоб погомоніти про все на світі? - АБСОЛЮТНО РЕАЛЬНО!!! Підтримайте проєкт сумою у 25 000 грн. Отримайте особисту зустріч з автором, 10 книжок з факсимільними печатками (в кожній - листівка з іменним автографом на імена, які ви вкажете), диплом-подяку на ваше ім'я з автографом та море позитиву!

Розумний націоналіст
30 000 грн

Онлайн-лекція Антіна Мухарського "Як стати українцем" для вас та ваших друзів чи колег (скайпом тривалістю 1-1,5 години і можливістю поставити питання). Підтримайте видання на 30 000 грн. Отримайте 10 книжок з факсимільними печатками (в кожній - листівка з іменним автографом на імена, які ви вкажете), диплом-подяку на ваше ім'я з автографом та море позитиву!

УВЕСЬ ПРОЦЕС (як і завжди), контролює директор нашого авторського видавництва (та дружина Антіна Мухарського) ЄЛИЗАВЕТА БЄЛЬСЬКА, яка з радістю відповість ВАМ на всі запитання.

ВСІМ ЗАЗДАЛЕГІДЬ НЕВИМОВНО ВДЯЧНІ!
З ЛЮБОВ’Ю ТА НАТХНЕННЯМ –  Антін Мухарський та Єлизавета Бєльська.

Підтримати видання книжки можна, заповнивши цю ФОРМУ.